Když jsem měl 20 let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl 30 let, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi bylo 40 let, tak jsem si myslel, že to byl celkem moudrý chlap. A když jsem měl 50 let, řekl jsem si: kdyby tu tak byl a poradil mi!
Tomáš Bata

AUTOR STRÁNEK

18. července 2008 v 20:13 | Petr Jaroslav |  O autorovi stránek
Jsem PETR, fyzického stáří 59 let, duševního závislého
na okolnostech / asi jako u většiny z nás/, často tak 16-90-ti letého. Jsem otcem 26-ti letého syna a navíc od roku 2017 jsem i dědečkem vnuka Vojtíška.
Výtvarný malíř - pan Jaroslav Calutin Keluc byl mým hodným a hluboce lidským dědečkem, má máma byla herečkou (zemř.2017) - z toho pramení i můj vztah k umění, kultuře a duchovnu.

Můj dosavadní život se však
i přes mé znamení /RAK/ odvíjel neklidně, bouřlivě, přesto zajímavě a nelituji ničeho. Vše zlé, těžké mne nesmírně obohatilo a obohacuje i nadále. Po několika operacích očí mám jedno slepé a díky Bohu druhým koukám na svět s pomocí speciálního monokuláru.
Osud mi tak dopřál další, těžkou zkoušku a já i za ni se učím děkovat. Učím
se vnímat svět zcela jinak, než většina populace. A věřte mi, není to ochuzující
stav tělesné nedokonalosti. Pravdou je úplný opak. Mám rád a těším se na každé nové dějství divadelního představení zvané Život s každodenními premiérami v divadle Svět.
Přeji vám hezký celý den a zvu vás také na nové představení na těchto stránkách.
http://keluc.blog.cz/galerie/vyber-selection-of-works
Tentokrát plných vůní luk, lesů, strání, prostě umělecky přefiltrované přírody, která nás obklopuje a která nás zrodila.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama